İyiliğe Çağrı Derneği

Onlar Bize, Biz Size Teşekkür Ediyoruz! | Ramazan/2020

Onlar Bize, Biz Size Teşekkür Ediyoruz!   |  Ramazan/2020

Onlar Bize, Biz Size Teşekkür Ediyoruz! | Ramazan/2020

İhtiyaç sahibi o mazlumlar bize, biz de bu yoğun ilgi ve desteklerinizden dolayı siz değerli bağışçılarımıza ve gönüllülerimize teşekkür ediyoruz. 

Değerli bağışçılarımız, gönüllülerimiz ve ekip arkadaşlarımız;

 

Kurulduğumuz günden bu yana iyilik yapmak, iyiliği yaymak ve iyiliğe çağırmak için çalışıyoruz. Nerede bir mazlum varsa ona ulaşmak, ihtiyacını gidermek ve yaşam koşullarını iyileştirmek için çalışıyor ve projeler üretiyoruz.

 

Bu Ramazan da “Ramazan İyilikle Güzel” diyerek siz değerli bağışçılarımızı ve gönüllülerimizi iyiliğe çağırdık. Bu çağrımıza kayıtsız kalmadınız, sofranızı mazlum coğrafyalara açarak onları yalnız bırakmadınız. Vermiş olduğunuz bu destekle başta ülkemiz Türkiye olmak üzere Suriye, Filistin-Gazze, Arakan, Yemen, Afganistan, Mali, Sudan ve Endonezya’da bulunan binlerce ihtiyaç sahibi mazluma ulaştık. Ramazan boyunca iftariyeler ve Ramazan kumanyaları dağıtarak ihtiyaçlarını gidermeye vesile olduk.

 

“Ramazan İyilikle Güzel” ortak çağrımız oldu ve farklı yüreklerde aynı çağrıyla bir olduk. Mazluma kayıtsız kalmadık. İftar açacakları bir damla su, karınlarını doyuracak bir lokma ekmek olduk. İyilik yaparak Ramazan’ı daha da güzelleştirdik. Binlerce mazlumun hayır duasına ortak olduk.

 

İhtiyaç sahibi o mazlumlar bize, biz de bu yoğun ilgi ve desteklerinizden dolayı siz değerli bağışçılarımıza ve gönüllülerimize teşekkür ediyoruz. Sadece Ramazan değil, her zaman iyilikle güzel.

 

Allah azze ve celle destek veren, bağışta bulunan ve vesile olan bütün bağışçılarımız, gönüllülerimiz ve ekip arkadaşlarımızdan razı olsun.

 

“İçinizden hayra çağıran, iyiliği emredip kötülüğü meneden bir topluluk bulunsun. İşte onlar kurtuluşa erenlerdir.”  

 

Âl-i İmrân Suresi, 104. ayet

Onlar Bize, Biz Size Teşekkür Ediyoruz-1 Onlar Bize, Biz Size Teşekkür Ediyoruz-2 Onlar Bize, Biz Size Teşekkür Ediyoruz-3 Onlar Bize, Biz Size Teşekkür Ediyoruz-4 Onlar Bize, Biz Size Teşekkür Ediyoruz-5