Yaşanan bombardımanlardan dolayı evsiz kalan ve İdlib’e göç etmek zorunda kalan Suriyeli ihtiyaç sahipleri için “Çadır Evler” ile acil ihtiyacı karşılamaya çalışan derneğimiz, süreç içerisinde bu çalışma yerine daha kapsamlı ve kalıcı bir proje olan İyilik Evleri’nin yapımına başladı.
Suriye'de ailelere güvenli bölgelerde geleceklerine umut aşılayabileceğimiz briket evler inşa ediyoruz.
Bağış sepetiniz boş